Рекомендовані

MAGNUM Mat 1 m2

MAGNUM Mat 1 m2

..

2016грн.

MAGNUM Mat 1,5 m2

MAGNUM Mat 1,5 m2

..

2397грн.

MAGNUM Mat 2 m2

MAGNUM Mat 2 m2

..

2989грн.

MAGNUM Mat 2,5 m2

MAGNUM Mat 2,5 m2

..

3608грн.

Новини, публікації, статті

Тепла підлога Львів

Тепла підлога Львів Теплий пол – це особливий нагрівальний кабель, який монтується в підлогу і з'..

/ua/novosti/

Нагрівальні мати для теплої підлоги в Івано-Франківську, Львові, Луцьку, Чернівцях, Житомирі

Мати для теплої підлоги в Івано-Франківську, Львові, Луцьку, Чернівцях, Житомирі Нагрівальний мат..

/ua/novosti/

Тепла підлога Одеса

Тепла підлога Одеса У сучасному світі є безліч варіантів обігріву житла, а система «тепла підлога..

/ua/novosti/

Тепла підлога Запоріжжя

Тепла підлога Запоріжжя Система "тепла підлога" — це електричний підігрів підлоги на основі нагрі..

/ua/novosti/

Електрична тепла підлога

Увага акція! Купіть нагрівальні мати Fenix - 1) 0.45 кв. м 2) 0.8 кв. м 3) 1.3 кв. м 4) 1.6 кв. м 5) 2.1 кв. м 6) 2.6 кв. м 7)3.4 кв. м І ОТРИМАЄТЕ ЗНИЖКУ МІНУС 10% ВІД ЦІНИ НА САЙТІ, а до нагрівального мату Fenix - 4.15 кв. м ПОДАРУНОК ТЕРМОРЕГУЛЯТОР.

Затишок в будинку неможливий без тепла і затишку, тому Магазин тепла підлога "Loterm.com.ua" і електричної теплої підлоги "Лотерм" пропонує українцям свої послуги. Саме завдяки сучасним системам опалення, сніготанення та антиобледеніння , звичайне будинок, дача, квартира стають по-справжньому комфортним і затишним житлом. Своїм головним завданням ми бачимо перетворення бетонних стін в справжнє сімейне вогнище, де кожному члену сім'ї добре і комфортно.

Враховуючи щорічне подорожчання комунальних послуг, природного газу інтернет-магазин «Лотерм» - центр електричного обігріву береться допомогти кожному, хто хоче організувати вигідну автономне опалення та гаряче забезпечення.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам?

Сучасні електричні системи для теплої підлоги: комплекти для електричного теплого статі, нагрівальні мати, нагрівальний кабель, саморегулюючі нагрівальні кабелі, системи сніготанення і антизледеніння, промислові силіконові нагрівачі, терморегулятори, а також монтаж, установку, ремонт і налаштування систем опалення в Києві та Київській області.

Сучасні, якісні системи електричної теплої підлоги сьогодні реалізують багато магазинів опалення в Одесі, Харкові, Херсоні, Києві та інших містах України. Однак у нас є головна перевага – ми підберем якісні, європейські комплектуючі для монтажу, установки системи тепла підлога у Вашому будинку або квартирі.

 

Де купити електричну теплу підлогу за вигідною ціною?

У нашому інтернет-магазині "Лотерм" ви можете все необхідне для якісної, сучасної електричної теплої підлоги, необхідні аксесуари для самостійного монтажу системи тепла підлога у Вашому будинку, квартирі або дачі. В розділі «Новини» Ви можете почитати рекомендації та поради фахівців з вибору теплої підлоги, поради по установці і настройці систем тепла підлога, а також переглянути галерею виконаних робіт фахівцями нашої компанії.

Ми сертифіковані партнери міжнародних брендів в Україні