Параметри


Нагрівальні мати укладаються прямо під підлогову плитку, в тонкий шар еластичного герметика. Вони прості в установці і дуже економічні в експлуатації при відповідному регулюванні температури. Вони підходять для використання в якості основних систем опалення, а також систем, що забезпечують підігрів підлоги для додаткового комфорту.

Що стосується функціональності, то немає різниці між ланцюгом і матом - нагрівальний мат — це, в основному, нагрівальний кабель, прикріплений до основи тканини. Ці два продукти відрізняються тільки способом їх укладання. Установка схеми є більш гнучкою за своєю природою, але також більш вимогливою. Килимки легше укладати, і навіть інтервал потужності гарантований. Тим не менш, килимки більше підходять для областей правильної форми.

Прямий нагрів є найбільш поширеним типом застосування, який використовується для основних систем опалення, а також для систем, що забезпечують додатковий комфорт за допомогою підігріву підлоги. Нагрівальний мат поміщається безпосередньо під шаром зносу, зазвичай в гнучкій гравійної або самовирівнюється стяжці. Кабелі з найменшим можливим діаметром і меншою лінійною потужністю використовуються так, щоб відстань між петлями була невеликою, а підлога нагрівалася рівномірно. Однією з переваг цієї системи є її простота установки і більш висока гнучкість експлуатації.

Для прямого нагріву ми пропонуємо нагрівальні мати з самоклеючими стрічками LDTS і LD, самоклеючі мати LSDTS і ультратонкі мати CM.

Для самостійної установки ми пропонуємо набір Comfort Mat з комплектним обладнанням для укладання підлогового опалення.Коментарі

написати коментар

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
Захист від роботів