Параметри


Нагрівальні кабелі в шарі теплопровідного матеріалу (ангідрит, бетон...). Вони прості в установці навіть на поверхнях складної форми. Вони особливо підходять для використання в якості основних систем опалення.

Однією з переваг цієї системи є більш низька вартість придбання нагрівальних кабелів - оскільки кабель поміщений в досить товстий шар для забезпечення рівномірного розподілу температури, можна використовувати кабелі з більш високою лінійною потужністю (прибл. 15 Вт / м ), і тому для установки необхідної потужності потрібно більш коротка довжина з великою відстанню, ніж якби кабель мав тільки 10 Вт / м. Також використовуються кабелі з ПВХ оболонкою, які дешевше, ніж кабелі з оболонкою на основі тефлону. Кабель має більший діаметр, але в цьому типі конструкції це не має ніякого значення. Недолік нагрівальних кабелів полягає в тому, що їх складніше укладати - в основному в ситуаціях, коли нагрівальний кабель повинен знаходитися усередині несучої плити. Ця плита повинна бути монолітною; якщо шар тільки 2 см був залитий у випадку, наприклад, бетону, нагрівальний кабель був встановлений після того, як початковий шар був встановлений, і згодом був налитий другий шар товщиною 4 см, була б дуже реальна небезпека, що ці два шари відокремляться після введення в експлуатацію нагрівального кабелю, і підлогу "підніметься" ». У разі систем напіврозкриття і зберігання також необхідно строго дотримуватися процедури поступового запуску для підвищення температури підлоги - так званий перший режим обігріву.

Для опалення з половинним зберіганням ми пропонуємо кабельні ланцюги із захисною опліткою (PSV, ADSV + і ADPSV) з лінійною потужністю до 18 Вт / м.Коментарі

написати коментар

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
Захист від роботів