Параметри


Нагрівальні кабелі, які змінюють свою потужність в залежності від температури навколишнього середовища. На відміну від резистивних кабелів, вони можуть бути укорочені на будь-яку довжину. Вони призначені в основному для захисту труб або водостічних жолобів і водостічних труб від льоду і снігу.

У той час як резистивні нагрівальні кабелі нагріваються рівномірно по всій їх довжині, і будь блокування, що впливає на подачу тепла до будь-якої з його частин, призводить до локального перегріву, структура саморегульованих кабелів забезпечує автоматичне регулювання потужності нагріву в залежності від локальної температури, і це в будь-якій точці по всій його довжині.

Кабель утворений двома мідними жилами, між якими розташований напівпровідний нагрівальний сердечник. Коли температура навколишнього середовища підвищується, опір нагрівального елемента збільшується, і, отже, його потужність зменшується. Зворотне вірно, коли температура падає потужність кабелю збільшується. Таким чином, кабелі можуть стосуватися один одного і перетинатися один з одним або проходити через навколишнє середовище з різними температурами без небезпеки перегріву чи займання. Конструкція дозволяє зменшити довжину кабелю до будь-якої довжини, а подвійна ізоляція із захисним екраном забезпечує високу діелектричну міцність, захист від вологи і стійкість до механічних пошкоджень. Ці кабелі пропонуються в чотирьох вихідних потужностях - 10, 15, 20 і 30 Вт / м. Вони в основному використовуються для захисту від замерзання труб (10 і 15 Вт / м) або дахів,

Оскільки можна відрізати саморегулюючі нагрівальні кабелі будь-якої довжини (в залежності від захисту обмежена тільки максимальна довжина), ланцюги не виробляються в різних типах, але необхідно використовувати засоби для кабелів (КОМПЛЕКТ № 4 ), які забезпечують завершення кабелів (замикання електричного ланцюга) і підключення з'єднувальних провідників (відомих як холодні кінці). Хоча саморегулюючі нагрівальні кабелі змінюють свою потужність в залежності від температури навколишнього середовища, вони ніколи не відключаються повністю. Тому необхідно використовувати відповідне регулювання навіть з саморегулюючими кабелями.

саморегулюючі нагрівальні кабелі підходять для захисту труб від обмерзання, забезпечення захисту від обмерзання ринв і дахів, технологічного нагріву труб і Т. Д. (Сертифікація EEx II).Коментарі

написати коментар

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
Захист від роботів