Сніготанення та антиобледеніння

Сніготанення та антиобледеніння

Системи анти-зледеніння і сніготанення Loterm.com.ua

Обігрів доріжок, сходів і терас дозволить вирішити дві ключові проблеми, з якими стикаються власники приватних будинків, торгових точок та інших об'єктів у зимовий період - ожеледиця та снігові замети.

Обігрів сходинок на вулиці або в інших відкритих ділянок - досить складний і витратний процес. Ключова особливість полягає в тому, що нагрівальний кабель монтується під зовнішнє покриття.

Купити системи сніготанення та анти-зледеніння

Для обігріву ступенів ганку, доріжок та інших зовнішніх ділянок території використовується два типи кабелю:

  • Одножильний.
  • Двожильний.

Перший варіант відрізняється невисокою вартістю, але передбачає деякі труднощі при монтажі (правильний розрахунок довжини, дотримання певного кроку укладання, електричне підключення).

Другий вид кабелю дорожче, але установка і розрахунок такої системи обігріву виконується набагато швидше і простіше, а електрична комутація виконується в одній точці.

Зазвичай причиною пошкоджень кабелів, покрівлі будинку, зовнішніх інженерно-комунікаційних ліній є негативний вплив атмосфери. Водостічні системи теж потерпають від опадів і вітрів.

Обігрів даху якраз і є тим способом, який забезпечує захист будівлі в період несприятливих кліматичних умов.

Навіщо потрібно обігрівати покрівлю?

В умовах українського клімату виникає таке важливе питання, як боротися з обледенінням дахів будівель.

Труби і жолоби наповнюються намерзлий всередині льодом, в результаті відведення осадових вод відбувається не через водостічні системи, а непередбачуваними для цього шляхами, утворюючи на своєму шляху протікання, що призводять до руйнування фасадів і обриву водостоку.

Крім того, полій на дахах у вигляді бурульок та глиб льоду небезпечна для перехожих при падінні.

Традиційно дах чистять від обмерзань за допомогою різних механічних приладів або звичайним ломом, що значно пошкоджує покрівельну конструкцію і приводить до дорогого ремонту. Пристрій на даху запобігають обмерзанню буде більш ефективно і обійдеться не так дорого.

Щоб з водостоком, жолобами, фасадом будинків нічого не сталося, і термін служби конструкції даху став більш тривалим, як раз і застосовуються подібні системи антизледеніння.

Позбутися від снігових шапок і льоду допоможе обігрів покрівлі, який здатний значно збільшити термін служби покрівлі вашого будинку.

Покрівельна конструкція повинна бути повністю готова і тільки після цього встановлюють систему обігріву, яка не вимагає вашого постійного втручання, оскільки вона є автоматичною.

За допомогою автоматики дах обігрівається при ймовірне утворення полою, а її відключення відбувається після того, як покрівля та водостік очистилися від льоду і снігового покриву.

Встановлюйте системи антизледеніння, нагрівальні кабелі таких пристроїв міцні і стійкі до різких змін температур, впливу рясних і тривалих опадів, УФ-випромінювання.

Антиобмерзання

Незважаючи на своє недавнє поява на українському ринку такі системи отримали величезну популярність і високу ступінь застосування.

З допомогою цих систем труби водостоку і жолоби не заповнюються льодом і на краю покрівлі не утворюються бурульки і нависає сніговий покрив.

Їх мета - звільнити прохід воді через труби і лотки водостоку. Система зберігає свою працездатність і в період сильних снігів, які зазвичай випадають при температурному режимі -15℃ - +3℃.

На територіях, де взимку морози нижче 20 градусів, робота таких систем не обов'язкова, оскільки випадання снігу рідкісне і відсутня утворення криги і електричної потужності потрібно значно більше.

Слід враховувати, що система обігріву покрівлі важка в проектуванні і монтажних роботах.

Грамотно виконати обігрів покрівлі можна тільки з урахуванням:

  • спрямованості і силовий мощі вітру;
  • орієнтування сторонах світла;
  • впливу сонця на нагрів даху окремо взятих частин.

Найголовнішою проблемою для власників житлових, комерційних або виробничих будівель взимку є скупчення льоду і снігу на дахах. Особливо актуальна ця проблема стала в останні роки, коли перепади температур приводили до катастрофічних наслідків.

Антиобмерзання - це система електронагрівальних елементів, розподілених по покрівлі і водостоках. Основне її завдання - запобігати утворенню льоду і бурульок на краях покрівлі, забезпечувати стік води з даху.

У наступних розділах Ви зможете детально ознайомитися з розрахунком і монажем системи антизледеніння.

Система сніготанення складається з:

  • термокабеля, прокладеного на даху;
  • термокабеля, прокладеного в водостоках;
  • термодатчиків і датчиків вологості;
  • Автоматики управління системою сніготанення

Як працює система сніготанення і антизамерзання

Спеціальний термокабель системи анти-зледеніння, який підбирається в залежності від особливостей кліматичного поясу, матеріалів покрівлі та інших характеристик, прокладається уздовж покрівлі та водостоків.

Захист даху від льоду і забезпечення нормального водостоку можна здійснювати як плоских, так і скатних дахах. Антіобледіненіе цих двох видів дахів дещо відрізняється один від одного.

Обігрів майданчиків, сходів, тротуарів

Сучасні системи обігріву дозволяють створити оптимальні умови на різноманітних майданчиках. Можна обігріти навіть відкриті майданчики, сходи, тротуари, що часом надзвичайно важливо і просто необхідно. Це дозволяє убезпечити пішоходів, зробити для них все можливе для комфорту.

Зараз обігрів майданчиків може виявитися доступною і ефективною системою. Вона гарантує комфорт і безпека. Важливо звернутися до перевірених професіоналів для підбору обладнання та монтажу.

Особливості сучасного обігріву майданчиків, тротуарів та сходів

Завдяки сучасним технологіям нескладно захистити мешканців будинку, відвідувачів компанії, співробітників і всіх інших непередбачених обставин. Взимку на багатьох подібних ділянках утворюється полій. З-за цього постраждало чимало людей. Дуже неприємно посковзнутися буквально на рівному місці, впасти, відбити собі щось або зовсім зламати. Тому доцільно організувати якісну профілактику, якою стає, обігрів відкритих майданчиків. Він передбачає встановлення сучасного обладнання.

Воно підігріває об'єкт, виключає утворення на ньому полою. Можна не переживати з приводу ризику отримання травми, тому як сходи не будуть слизькими. Вода, яка утворюється в результаті танення льоду і снігу, буде випаровуватися поступово. Майданчик при цьому не буде леденеть зовсім. Сухість вдасться зберегти фактично при будь-яких погодних умовах, що важливо. За допомогою якісного обігріву вхідних груп можна досягти нового рівня безпеки. Потрібно обігрів сходинок на кожному об'єкті, де скупчення людей буває досить великим. Наприклад, розумно встановити таку систему біля супермаркетів, магазинів, офісних, торгових центрів, різноманітних громадських закладів, компаній, поліклінік і багато чого іншого. Все це позитивно впливає на безпеку і комфорт співробітників, партнерів і клієнтів.

Також може знадобитися обігрів тротуарів в деяких місцях. Він дозволить людям наблизитися до цієї цивілізації, створити реально комфортні умови. Сучасні технології дозволяють забезпечити підвищений рівень безпеки практично на всіх об'єктах, які треба утримувати чистими від полою і снігу.

Під'їзди до гаражів, пандуси, вантажні платформи та інші подібні місця можна підготувати за допомогою спеціального оснащення. Це забезпечує безпеку всіх людей, які користуються відповідними об'єктами. Вони також стають більш привабливими.

Замовити обігрів тротуарів і майданчиків в Україні

Поступово в Україні ця технологія використовується все активніше. Багато намагаються створити для себе і оточуючих прийнятні умови для життя. Тут допомагає сучасне оснащення для обігріву. Нескладно замовити обігрів майданчиків різних розмірів, конфігурацій під конкретні потреби бюджету та інші запити. Важливо звернутися до фахівців з хорошим запасом досвіду. Це дозволить підібрати оптимальне обладнання для обігріву під конкретний об'єкт, зробити професійний проект, провести грамотний монтаж і т. д.

Монтаж систем антизледеніння

Подбати про безпеку покрівлі згідно з логікою народної мудрості («готуй сани влітку, а воза-взимку»), напевно, слід до початку холодів. Однак при бажанні монтаж систем антизледеніння можливий і взимку. Головне, що для цього слід зробити - ретельно розчистити дах від льоду і снігу.

Ми проведемо всі роботи з проектування та монтажу системи антизледеніння:

Наші фахівці безкоштовно прибудуть на об'єкт, проведуть його огляд;

Ми запропонуємо вам на вибір кілька варіантів термокабеля і готову схему його прокладки;

Після затвердження вами проекту, ми встановимо систему антизледеніння протягом короткого часу (в середньому це займає 1-2 дні).

Грамотно спроектована і встановлена система антизледеніння здатна на 10-15 років позбавити вас від:

Практично щорічного ремонту покрівлі;

Позбавити від витрат на кожну сезонну очищення даху від снігу та льоду;

Отримати високу гарантію безпеки будівлі для перехожих і припаркованих машин (від падіння бурульок).

Наша компанія буде рада проконсультувати вас з усіх питань, пов'язаних з монтажем систем антизледеніння. Для того, щоб замовити роботи з проектування та встановлення подібних систем ви можете заповнити онлайн-форму замовлення або зателефонувати нашим менеджерам. Ми будемо раді бути вам корисні.Нагрівальний кабель Magnum C&F HC-30/300/10

Двожильний нагрівальний кабель Magnum MHCX-30 призначається для обігріву відкритих площ, таких як ст..

2852грн.


Нагрівальний кабель Magnum C&F HC-30/450/15

Двожильний нагрівальний кабель Magnum MHCX-30 призначається для обігріву відкритих площ, таких як ст..

3471грн.


Нагрівальний кабель Magnum C&F HC-30/600/20

Двожильний нагрівальний кабель Magnum MHCX-30 призначається для обігріву відкритих площ, таких як ст..

4101грн.


Нагрівальний кабель Magnum C&F HC-30/750/25

Двожильний нагрівальний кабель Magnum MHCX-30 призначається для обігріву відкритих площ, таких як ст..

5428грн.


Нагрівальний кабель Magnum C&F HC-30/900/30

Двожильний нагрівальний кабель Magnum MHCX-30 призначається для обігріву відкритих площ, таких як ст..

6894грн.


Нагрівальний кабель Magnum C&F HC-30/1200/40

Двожильний нагрівальний кабель Magnum MHCX-30 призначається для обігріву відкритих площ, таких як ст..

8743грн.


Нагрівальний кабель Magnum C&F HC-30/1500/50

Двожильний нагрівальний кабель Magnum MHCX-30 призначається для обігріву відкритих площ, таких як ст..

10671грн.


Нагрівальний кабель Magnum C&F HC-30/1800/60

Двожильний нагрівальний кабель Magnum MHCX-30 призначається для обігріву відкритих площ, таких як ст..

11804грн.


Нагрівальний кабель Magnum C&F HC-30/2100/70

Двожильний нагрівальний кабель Magnum MHCX-30 призначається для обігріву відкритих площ, таких як ст..

13956грн.


Нагрівальний кабель Magnum C&F HC-30/2400/80

Двожильний нагрівальний кабель Magnum MHCX-30 призначається для обігріву відкритих площ, таких як ст..

14824грн.


Нагрівальний кабель Magnum C&F HC-30/3000/100

Двожильний нагрівальний кабель Magnum MHCX-30 призначається для обігріву відкритих площ, таких як ст..

19505грн.


Нагрівальний кабель Magnum C&F HC-30/3600/120

Двожильний нагрівальний кабель Magnum MHCX-30 призначається для обігріву відкритих площ, таких як ст..

23450грн.


Нагрівальний кабель Magnum C&F HC-30/4200/140

Двожильний нагрівальний кабель Magnum MHCX-30 призначається для обігріву відкритих площ, таких як ст..

29648грн.


Показано з 1 по 15 із 52 (4 сторінок)