Параметри


Тепла підлога Запоріжжя

Система "тепла підлога" — це електричний підігрів підлоги на основі нагрівальних кабелів або інфрачервоної плівки. Існують одножильні гріють кабелю, які мають двостороннє приєднання до мережі живлення і двожильні кабелю з одностороннім підключенням. Інфрачервона тепла підлога являє собою нагрівальну плівку, яка відрізняється шириною і потужність.

Електричний тепла підлога встановлюється в стяжку, для цього використовують резистивні нагрівальні секції на основі одно - і двожильних кабелів. Для монтажу теплої підлоги під плитку призначені нагрівальні мати або тонкі нагрівальні кабелі, які мінімально піднімають висоту підлоги.

Для управління кабельним теплою підлогою і економії електроенергії потрібно використовувати терморегулятори, щоб максимально економити багато варто використовувати програматори в парі з багатотарифними лічильниками електроенергії і робити теплоізоляцію підлоги еструдованим пінопластом від 50мм.

Розрахунок теплої підлоги довірте професіоналам, які врахують всі особливості вашого приміщення і підберуть оптимальне рішення. Фахівці компанії Лотерм здійснюють якісний, професійний монтаж теплої підлоги під ключ.

надійність роботи вашої системи електрообігріву підлог на 99% визначається якістю монтажу,

Тому монтаж теплої підлоги довіряйте професіоналам, які все зроблять за вас!

Тепла підлога своїми РУКАМИ

При бажанні у нас можна купити всі матеріали для теплої підлоги і встановити теплу підлогу власними силами. Ми в свою чергу, допоможемо вам з вибором виробника і розрахунком необхідної нагрівальної секції або мата.

Щоб Ви могли самостійно змонтувати тепла підлога надамо вичерпну професійну консультацію по технології установки.Коментарі

написати коментар

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
Захист від роботів

Схожі записи