Терморегулятори

Терморегулятори

Терморегулятори для теплої підлоги купити Loterm.com.ua

Терморегулятори для підлоги – це не тільки зручне управління температурою в приміщенні, але і значна економія електричної енергії. З їх допомогою можна налаштувати роботу теплої підлоги в залежності від часу доби і дня тижня, що дозволить значно зменшити плату за електроенергію. Терморегулятор — це єдиний видимий прилад в системі підігріву підлоги.

Як правильно вибрати регулятор теплої підлоги

Існує кілька способів покупки терморегулятора: швидкий і трудомісткий. Почнемо з першого - для швидкої і якісної покупки необхідна консультація фахівця. Саме наші консультанти допоможуть вам швидко купити термостат для теплої підлоги.

Якщо ж ви звикли довіряти тільки собі, тоді ми допоможемо вам розібратися у видах та принципи роботи терморегулятора для підлоги.

Які види датчиків теплої підлоги існують?

Електромеханічний. Цей прилад має кнопку включення, коліщатко для виставлення необхідної температури нагріву підлоги і датчик температури. Деякі моделі оснащені цифровою індикацією. Принцип роботи електромеханічного термостата досить простий. Після включення теплої підлоги починається нагрівання до заданої температури. При її досягненні спрацьовує терморегулятор, і нагрівання припиняється, а після зниження на кілька градусів - знову включається. Даний прилад використовується при обігріві невеликих приміщень.

Програмоване. Він оснащений дисплеєм, кнопками для налаштування і двома датчиками температури. Принцип його роботи такий же, як у електромеханічного термостата. Головною перевагою програмованого терморегулятора є можливість точної настройки температури підлоги і часу її підтримки. Додатково можна налаштувати зниження температури на час своєї відсутності або в нічний час.

Перед покупкою регулятора для теплої підлоги обов'язково зверніть увагу на його потужність, а також прочитайте технічні характеристики своєї системи підігріву. Зазвичай терморегулятори мають потужність до 3 кВт. Якщо ваша опалювальна система має більш високу потужність, тоді необхідно розділити її на кілька зон і придбати для кожної окремий термостат.

Монтаж даного обладнання простий і зрозумілий, головне точно слідувати всім інструкціям - loterm.com.uaПоказано з 1 по 15 із 30 (2 сторінок)