Параметри


Тепла підлога Львів

Теплий пол – це особливий нагрівальний кабель, який монтується в підлогу і з'єднується зі шнуром і терморегулятором. В системі теплої підлоги є можливість самостійної установки температури, так і автоматичною - з допомогою програмованого терморегулятора, встановлених програм до заданого часу включення або відключення системи. Ця система обігріву дозволяє значно знизити споживання електроенергії.

переваги та недоліки теплої підлоги

До переваг можна віднести:

  • Нагрів приміщення. Тепло, яке виробляється електричною підлогою, більш комфортне, ніж інші. При використанні цього виду обігріву значно знижується рух повітря з перенесенням різних мікрочастинок - спор цвілевих грибів, пилу, алергенів.
  • Безпека та естетика. Ця система опалення прихована від людей, тому не страшні опіки або різні травми. Тепла підлога не тільки надає естетичний зовнішній вигляд за рахунок відсутності навісних радіаторів, але і економить простір.
  • Ефективність. Вчасно опалення відсутнє витік тепла, отже, знижується витрата електроенергії, що виливається в економію.

недоліки теплої підлоги:

  • Температурний комфорт. Не всім подобається висока температура на рівні ніг.
  • Ефективність. У порівнянні з радіаторним опаленням, тепла підлога під час монтажу обходиться значно дорожче. А якщо підлогове покриття виконано з пробки або килима, то тепловіддача знижується.

Тепла підлога Івано-Франківськ за доступними цінами на сайті

Купити теплий пол ви можете в інтернет-магазині Loterm, де спостерігається більшпрой асортимент теплих підлог. До того ж, вас приємно вразить ціна. Варто відзначити, що в нашому асортименті тільки ті товари, які відповідають всім вимогам і ГОСТам, що значно підвищує безпеку і надійність монтажу і приміщення, де проводиться монтаж.Коментарі

написати коментар

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
Захист від роботів

Схожі записи