Параметри


Тепла підлога Одеса

У сучасному світі є безліч варіантів обігріву житла, а система «тепла підлога» відноситься до одного з найбільш модних і прогресивних способів. І за відгуками наших клієнтів-система дуже зручна і економна в експлуатації.

Електрична тепла підлога використовується в ролі основного обігрівача приміщення, або додаткового. Такого роду опалення зазвичай встановлюється в кухні або у ванній, де на підлозі викладена кахельна плитка. Додатковим стимулом для використання електричного підігріву підлоги є те, що у стандартних системах опалення, змонтованих на стінах, які є в кожній квартирі, нагріте повітря від батареї піднімається вгору і не прогріває підлогу, а при використанні електричного теплого статі прогрівається не тільки повітря в квартирі, але і бетонне перекриття разом з плиткою, тому такий спосіб підігріву набагато безпечніше для здоров'я людини, тому не виникає різкого перепаду температур, і люди не застуджуються.

Купити теплу підлогу з монтажем в Одесі

При монтажі системи підігріву нашими фахівцями використовується електричний нагрівальний кабель від відомого виробника Fenix для підігріву підлоги за доступною ціною. Укладання проводиться на теплоізоляцію у формі спіралі. Після цього вся поверхня кабелю заливається стяжкою на основі цементу, при цьому товщина шару витримується в межах восьми сантиметрів. Висота приміщення при цьому зменшується на кілька сантиметрів. При виготовленні кабелю на нього наносять сталеву оплетку, яка виступає в ролі громовідводу. У разі якщо при ремонтних роботах, хто заб'є цвях в підлогу, пошкодивши при цьому кабель, то оплетка буде виступати в якості екрану, який завадить виникнення вогню.

Металева оплетка також справляється ще з одним завданням, а саме захист від електромагнітного випромінювання кабелю, хоча воно саме по собі в сотню разів менше, ніж, наприклад, від телевізора. Якщо кабель двожильний, то електромагнітного випромінювання не буде. Електрична тепла підлога не випромінює тепла більше, ніж до 55 градусів, тому Ви можете бути спокійні в тому, що ніякої пожежі не буде. При експлуатації такої системи не рекомендується стелити поверх плитки різного роду покриття з дуже щільною основою, адже вони погано пропускають тепло і вона, відбиваючись, повертається назад, хоча система має автоматику, яка регулює підігрів підлоги виходячи із значення температури повітря в кімнаті.

Електрична тепла підлога в Одесі за доступною ціною

Ви можете бути спокійні за енергоспоживання, повірте — це не дорого, адже сам пол може акумулювати в собі тепло і продовжувати обігрів, навіть якщо система вимкнена. Електрична тепла підлога в Львові - це ваш правильний вибір. Наша компанія пропонує купити систему підігріву підлоги за доступною ціною в Одесі з подальшим монтажем. Продукція, яку ми пропонуємо, має всі сертифікати якості в Україні. Зателефонуйте нам, і наші кваліфіковані фахівці допоможуть Вам вибрати систему, проконсультують з усіх питань.Коментарі

написати коментар

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
Захист від роботів

Схожі записи