0
0

Інформація про доставку

Інформація про доставку

Доставка по Києву

Доставка здійснюється кур'єром протягом 1-2 робочих днів з моменту оформлення замовлення.

Доставка замовлень здійснюється з понеділка по п'ятницю, у суботу та неділю замовлення не відправляються!

Вартість доставки по Києву становить 40 грн.

Якщо сума замовлення понад 5000 грн. доставка по Києву здійснюється безкоштовно.

Доставка по Україні

При відправці накладену платежем всі послуги «Нової пошти» оплачує одержувач.

Всі товари відправляються службою доставки у всі населені пункти, що обслуговуються «на склад перевізника» або «до дверей» замовника, якщо це можливо.

Ми працюємо з наступними перевізниками:

— «Нова пошта»

Відправка товару здійснюється тільки після підтвердження 100% оплати. (Про правила оплати товару читайте на сторінці "Оплата")

При замовленні товару на суму понад 5000 грн. доставка безкоштовно «на склад перевізника». Умова діє тільки у випадку 100% передоплати.

При відправці накладену платежем всі послуги «Нової пошти» оплачує одержувач.

Відстеження доставки замовлення:

Ви зможете дізнатися дату і час доставки Вашого замовлення, якщо виберете кур'єрську службу зі списку нижче, перейдете по посиланню і в контекстному меню введете номер товарно-транспортної накладної.

Відслідкувати відправлення за номером товарно-транспортної накладної "Нова Пошта"

Правила доставки

При отриманні Замовлення покупець повинен перевірити його на відповідність найменувань

та кількості позицій, якості товару.

Після розрахунку з кур'єром Клієнт підписує накладну, що підтверджує, що претензій до якості і комплектації Замовлення не має.

При виявленні недовоза, пересорта або шлюбу покупець в праві, відмовитися від всього Замовлення або його частини, сплативши тільки той товар, що його повністю влаштовує.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі відмови від замовлення (товар не сподобався, ми передумали, нам колір не подобається, ми замовили в іншому місці або з інших причин ), послуги кур'єра або послуги транспортної компанії оплачуються Замовником в повному обсязі згідно тарифів компанії перевізника або тарифів кур'єрської служби.

Якщо товар неналежної якості (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не є несправністю або не функціональністю товару) послуги кур'єра не оплачуються.