0
0

Ремонт теплої підлоги

Ремонт теплої підлоги

Ми проводимо гарантійне та сервісне обслуговування систем кабельного електричного підігріву і електронних систем управління, які поставляються нашою компанією в Україну.
Ми також здійснюємо негарантійний ремонт систем теплої підлоги (кабелів і регуляторів) всіх інших виробників.

Правильно встановлена ​​система теплої підлоги служить довго і надійно.
Відповідно до методики укладання теплої підлоги після кожного наступного етапу укладання необхідно перевіряти опір нагрівального елементу кабелю і його ізоляції, значення яких вказуються в паспорті на систему, який заповнюється при покупці.

Недотримання технології монтажу або наступні будівельні роботи в приміщенні, де встановлена тепла підлога, можуть стати причиною пошкодження нагрівального кабеля або терморегулятора.

Причиною пошкодження нагрівального кабеля може бути випадковий поріз оболонок, сильне здавлювання, сильний перегин кабелю.
Кабель може бути пошкоджений через неакуратне просвердлювання отворів в підлозі для установки дверних обмежувачів, сантехнічного обладнання і т.д.

Якщо місце пошкодження виявлено до заливки нагрівального кабелю стяжкою, то відновлення здійснюється шляхом установки на кабель спеціальної ремонтної муфти.

Якщо пошкодження виявлено після заливки нагрівального кабеля стяжкою, то пошук місця пошкодження проводиться за допомогою спеціального обладнання. Після визначення місця пошкодження нагрівального кабеля, ділянка покриття над цим місцем демонтується, перевіряється цілісність інших ділянок нагрівального кабеля, а на пошкоджену ділянку встановлюється ремонтна муфта.Ремонт теплої підлоги

Ми надаємо гарантійне та сервісне обслуговування систем кабельного електричного підігріву і еле..

600грн.


Назва товару На складі Ціна Дія
Ремонт теплої підлоги Ремонт теплої підлоги
100
600грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)