0
0

Саморегулюючий нагрівальний кабель

Саморегулюючий нагрівальний кабель

Основне завдання будь-якого сучасного саморегульованого теплового (нагрівального) кабелю є ефективний обігрів тих елементів, прогрів яких потрібен в зимовий час. Широко використовують нагрівальний кабель для запобігання замерзання в зимовий час: систем каналізації, водостоків, укосів, сходинок парадного і т. п.

Нагрівальний кабель можна ефективно використовувати для обігріву трубопроводу і запобігання його розмерзання в холодну пору року, для цього нагрівальний кабель обмотують навколо труб, які потрібно обігріти. Також можна використовувати нагрівальний кабель для обігріву даху будинку, і запобіганні утворення снігового покриву на даху, для цього нагрівальний кабель кріплять по всій площі даху з внутрішньої сторони.

Поради по монтажу і установці нагрівального кабелю

Монтаж нагрівального кабелю здійснюється за допомогою алюмінієвого скотча.Використовувати для кріплення будь-які гострі елементи (цвяхи, скоби) категорично заборонено. Слідкуйте також за тим, щоб нагріваючий кабель був розподілений рівномірно і рівно, уникнути заломів і перегинів нагрівального кабелю.

Особливість саморегульованого нагріваючого кабелю

Основною особливістю нагрівального кабелю є його здатність регулювання температури нагріву і легкість монтажу. В основі будь-якого нагрівального кабелю лежить полімерна матриця, що з'єднує струмопровідні жили в кабелі. Завдяки полімерній матриці кабель здатний до саморегуляції температури нагрівання, наприклад, якщо нагрівальний кабель розташований під землею, той прогрів його не здійснюється завдяки підземній температурі, а таже труба з тим же нагрівальним кабелем на поверхні активно прогрівається нагрівальним кабелем.

Купити нагрівальний кабель в Києві

Сучасний нагрівальний кабель не має швів, завдяки цьому не боїться вологи. Експлуатація та обслуговування нагрівального кабелю досить проста, а експлуатаційний термін практично безмежний.

Купити нагрівальний кабель ви можете у нас в інтернет-магазині - loterm.com.ua або по телефонам, вказаним на сайті у наших менеджерівСаморегулюючий нагрівальний кабель eHeat Micro

Саморегулюючий нагрівальний кабель eHeat Micro використовується, в основному, для захисту або підтри..

426грн.


Саморегулюючий нагрівальний кабель eHeat Gutter

Саморегулюючий нагрівальний кабель eHeat Gutter використовується, в основному, для зовнішнього ..

440грн.


Саморегулюючий нагрівальний кабель 23TTL2-BO

Кабель 23TTL2-BO – саморегулюючий нагрівальний кабель будівельного та промислового класу, розроблени..

456грн.


Саморегулюючий нагрівальний кабель 28TTL2-BO

Кабель 28TTL2-BO – саморегулюючий нагрівальний кабель будівельного та промислового класу, розроблени..

456грн.


Показано з 1 по 15 із 23 (2 сторінок)