0
0

Саморегулюючий нагрівальний кабель eHeat Micro

   0 відгуків | 


  • Модель: eHeat Micro
  • Наявність: Є в наявності

  • 426грн.Саморегулюючий нагрівальний кабель eHeat Micro використовується, в основному, для захисту або підтримки середніх температур водопровідних труб невеликого діаметра. Виробництво HTS Global Technologies GmbH (Швейцарія).

Саморегулюючий гріючий кабель eHeat Micro це стрічковий електричний нагрівач з паралельними провідниками. Гріюча матриця наноситься на луджені оловом мідні шини, що складаються з великої кількості скручених дротів. Тепловиділяючим елементом кабелю, що гріє є сама матриця, яка змінює тепловиділення в залежності від температури навколишнього середовища. Шар термопластичной ізоляції, напресованной на тепловиділяючу матрицю, забезпечує діелектричну стійкість, вологостійкість, захист від ударних навантажень і стирання, а також захист від хімічного впливу для матриці. Екран з алюмінієвої фольги і мідного дроту забезпечують заземлення по всій довжині кабелю. Зовнішня ізоляція з модифікованого UV-стабілізованого поліолефіну забезпечує додатковий захист у вологих або корозійних середовищах.

Паралельні шини забезпечують напругу по всій довжині кабелю, що гріє, яка проводить матриця являє собою безперервний гріючий елемент. Подібна конструкція дозволяє обрізати кабель в будь-якому місці, без появи мертвих і холодних зон. У міру зростання температури матеріалу матриці, в залежності від температури навколишнього середовища і тепловиділення кабелю, кількість локальних провідників в матриці зменшується, автоматично зменшуючи тепловиділення. При зниженні температури, кількість локальних провідників збільшується, приводячи до збільшення тепловиділення. Це відбувається в кожній точці по довжині кабелю, таким чином, вихідна потужність залежить від умов навколишнього середовища по довжині трубопроводу. Здатність саморегулювання дає можливість перехльостувати кабель, при цьому не утворюється гарячих точок і зон локального перегріву. Важливим наслідком ефекту саморегуляції є зміна потужності при зміні середовища. При попаданні кабелю на лід, сніг або талу воду, потужність кабелю зростає. Завдяки цьому кабель виділяє більше тепла в цих середовищах.

Гарантія від офіційного представництва в Україні.

Загальні характеристики товару
Виробник HTS Gobal Technologies GmbH
Країна виробник Швейцарія
Потужність 17 Вт/м при +10С
Напруга мережі 220~240 В
Частота 50.0 (Гц)
Вид нагрівального кабелю Саморегулюючий
Кількість жил 2
Максимальна робоча температура 85

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

Поставити запитання

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

Ви дивились

Саморегулюючий нагрівальний кабель eHeat Micro

Саморегулюючий нагрівальний кабель eHeat Micro використовується, в основному, для захисту або підтри..

426грн.