0
0

Промислові нагрівачі

Промислові нагрівачі

Промисловий нагрівач прогріває до заданої температури циліндричні ємності, баки, застосовуються для нагріву, розігріву, підтримання температури і в'язкості рідин і інших термічних процесів, пов'язаних з нагріванням рідини в ємності.

Промисловий нагрівач розігріває пальмова олія, жир, мед, хімічні рідини, автомобільне масло, продукти харчування, масла, ароматичні речовини.

Вам не потрібно контролювати температуру нагрівання сировини. Промисловий нагрівач від інтернет-магазину "Loterm" обігрівач автоматично проконтролює процес розігріву сировини. Заощаджує Ваш дорогоцінний час.

Терморегулятор самостійно відключає систему при досягненні необхідної температури. Обігрівачі зручні у використанні, так як легко монтуються на ємність будь-якої геометричної форми і будь-якого матеріалу сталь, алюміній, пластик, скло, дерево.

Область застосування промислових обігрівачів.

У розкладеному стані на підлозі використовується як сушильний килимок для сушіння грибів, фруктів, насіння, кропу, горіха, трав. А також для сушіння мокрого взуття в осінньо-зимової період.

Область застосування:

Промисловий нагрівач допоможе розігріти пальмова олія, розігрів олія пальмова, розігрів масло горіхове, розігрів масло бавовняне, розігрів жиру, розігрів меду, хімічні рідини, розігрів автомобільні масла, розігрів продукти харчування, розігрів ароматичні речовини, розігрів клею, розігрів мазут , декристализатор меду, промисловий розігрівання олії, промисловий обігрів бочок, інфрачервоний обігрівач, підігрів рідин, обігрів сировини, підігрів сировини, розпуск меду, нагрівач жиру, нагрівачі бочок з жиром, нагрівач бочки з мазутом, нагрівач для бочки з жиром, гріючі пояси для бочок , поясні нагрівачі бочки, кільцеві нагрівачі для бочок, промисловий нагрівач масла, обігрів бочки мазуту, плоскі та гнучкі нагрівачі бочок, нагрівач води для бочки, нагрівачі бочок солідолу, нагрівачі бочок меду, силіконові поясні гнучкі нагрівачі, поверхневі гнучкі нагрівачі, промисловий обігрів резервуарів, промисловий обігрів, промисловий обігрів трубопроводу, камери розігріву жиру в бочках, камера для розігріву сировини, камера для розпуску меду, камера для розпуску меду на піддоні, розігрів євро куба, термо сорочки, розігрів труб бетону, обігрів труб бетону, обігрів трубопроводів.Нагрівач для пластикової бочки силіконовий HISD/А-25L

Нагрівач для бочки силіконовий HISD/А-25L. Нагрівач для бочки HISD - це просте в установці, ефект..

11148грн.


Нагрівач для металевої бочки силіконовий DHCH-25

Нагрівач для металевої бочки силіконовий DHCH-25. Гнучке та дієве рішення для нагрівання металеви..

7674грн.


Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)