0
0

Тепла підлога BriskHeat

Тепла підлога BriskHeat

У 1949 році відставний генерал-майор Ернест Бріско заснував BriskHeat®. BriskHeat виробляє гнучкі поверхневі нагрівальні елементи і елементи управління / аксесуари для необмеженого застосування. Нафтохімічна, напівпровідникова, харчова, біотехнологічна, авіаційна, сталеливарна, лабораторна, енергетична та інші галузі промисловості знайшли своє рішення з нашими продуктами опалення.

Широкий досвід у вирішенні ваших завдань з контролю в'язкості, запобігання утворення конденсату, технологічного нагріву та захисту від замерзання дозволив BriskHeat стати світовим лідером в області застосування гнучких поверхневих теплових і теплових трас для трубопроводів, посудин, насосів, клапанів та інші об'єкти.

 ПРИКЛАДИ ОПАЛЮВАЛЬНИХ РІШЕНЬ ВІД BRISKHEAT

Супервайзер по технічному обслуговуванню в Міннесоті захищає водопровідні труби своєї компанії від замерзання, використовуючи нагрівальну стрічку BriskHeat і нагрівальний кабель.

У Сінгапурі конденсація і подальше заморожування ємностей з аміаком після продувки створює проблеми для користувача. BriskHeat вирішує проблеми, надаючи великі тканинні нагрівальні сорочки, які усувають конденсацію.

Електростанція Yinan в Китаї, провінція Хенань, вітає персонал BriskHeat, який допомагає їм розробити функціональний, але економічний проект обігріву бункера з летючої золою для їх системи збору твердих частинок.

Основні клієнти в напівпровідникової промисловості, як на стороні кінцевого користувача, так і на боці виробника обладнання, покладаються на BriskHeat, щоб допомогти запобігти конденсації, тим самим усуваючи накопичення в газопроводах і вихлопних трубопроводах.

Великі клієнти комерційних авіакомпаній у всьому світі покладаються на контролери гарячого зв'язування BriskHeat ACR® і нагрівальні ковдри, щоб допомогти літакам безпечно перебувати в повітрі.

BriskHeat підтримує великі проекти або невеликі, великі обсяги або малі площі в США або по всьому світу, щоб допомогти вам вирішити будь-які проблеми з нагріванням поверхні або об'єктів, з якими ви можете зіткнутися. Компанія BriskHeat, в якій працюють інженери-практики, які мають досвід у пошуку найбільш економічного рішення для ваших потреб, продовжує вважати вас найбільшим нашим клієнтом .


Немає жодного товару даного виробника.