0
0

Тепла підлога Fenix

Тепла підлога Fenix

Кілька слів про компанії Fenix

Історія компанії Fenix почалася 1990 році з заснування виробничої організації ТОВ «Fenix». На сьогоднішній день FENIX являє собою групу компаній з шести торгових спільнот. Основним видом діяльності компанії є виробництво і продаж електричних систем обігріву.

Теплий полFenix

Головний офіс групи компаній FENIX розташований у р. Єсенік (Чехія). У 2003 році компанія з успіхом проходить аудит на сертифікацію якості, і стає володарем сертифікату ISO 9001:2000. FENIX займається виробництвом нагрівальних кабелів і матів, інфрачервоної опалювальної плівкою, опалювальними панелями і електричними конвекторами. Продукція компанії FENIX успішно експортується в 38 країнах світу.

Тепла підлога Fenix - готові до підключення комплекти нагрівального кабелю на різні площі обігріву, як для монтажу в шар цементно-піщаної стяжки, так і для укладання безпосередньо під плитку (в шар плиткового клею). Відмінне співвідношення низької ціни і високої європейської якості. Нагрівальний кабель Fenix оснащений захисним екраном від електромагнітних випромінювань, який також служить проводом заземлення і з'єднується з контуром будівлі. Таким чином, вирішується питання безпеки у разі аварійної ситуації. Ізоляція кабелю виготовлена з фторполимерного матеріалу стійкого до перегріву.


Немає жодного товару даного виробника.