0
0

Параметри


На сьогоднішній день питання необхідності опалення трубопроводів в осінньо-зимовий час актуальне як ніколи. Раніше для цього використовували пару, але це було не найкраще рішення. Використання лише теплоізоляційного шару також не є оптимальним рішенням. В даний час установка електрокабельних систем вважається найефективнішим способом запобігання промерзанню та руйнуванню труб під впливом низьких температур.
Одним із способів використання електрокабельних систем (кабель 28TTL 2-BO, що саморегулюється) є обігрів трубопроводів, прокладених на місці, де існує ризик їх промерзання.
Електрокабельні системи обігріву використовуються для обігріву:
• Підземні або наземні водопроводи;
• Каналізаційних труб;
• Гідрантів, трубопроводів та пожежних гідрантів.
Кабельні системи для труб можуть бути використані для захисту труб від замерзання або підтримки необхідної температури, а також для розігріву трубопровідних систем до необхідної температури.
Щоб система кабельного обігріву труб відповідала всім вимогам замовника, необхідно врахувати безліч параметрів. Запорукою успішного проведення проекту є проведення правильних розрахунків і як результат – вибір мережі з необхідними параметрами. Для цього в компаніях працюють проектні відділи, які, провівши теплотехнічні розрахунки, пропонують клієнту систему, яка відповідає всім вимогам.
Системи стають все популярнішими, особливо у сфері комерційної нерухомості, у підвальних приміщеннях торгово-розважальних центрів, на територіях паркувань. Такі приміщення часто мають труби як каналізаційні, так і водопровідні (гарячого та холодного водопостачання). У зимову пору року, коли потік машин збільшується, а також через те, що в зимовий період ворота паркінг практично не закривають протягом дня, температура повітря може опускатися до -10…-15 ºС. Кабельні системи також часто використовуються для обігріву ємностей та на автозаправках.Коментарі

написати коментар

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
Захист від роботів