0
0

Тепла підлога OJ Electronics

Тепла підлога OJ Electronics

У 2014 році компанія OJ Electronics відзначає 50-річчя проектування і розробки електронних систем управління для обігріваємих підлог, а також систем управління і кондиціонування повітря. За цей час ми накопичили досвід і ноу-хау для конкретних додатків, які дозволяють нам створювати інноваційні стандартні та індивідуальні рішення, які підтримують і розвивають бізнес наших клієнтів.

Наша увага зосереджена на розробці і виробництві продуктів з високою якістю, функціональністю, надійністю, дизайном та інтуїтивно зрозумілим управлінням.

Наша штаб-квартира знаходиться в Сеннерборге, Данія, де наші продукти доступні через дистриб'юторів по всьому світу. Ми займаємо міцну міжнародну позицію, маючи дочірні компанії та офіси продажів на світових ринках, включаючи Великобританію, США, Росію та Польщу.

Стійкість у фокусі

OJ Electronics прагне розробляти інтелектуальні рішення, які забезпечують максимальний комфорт при мінімальному споживанні енергії. Зрештою, наші продукти допомагають створювати інтелектуальні та енергоефективні рішення для управління кліматом в приміщеннях - будь то елементи керування електричним або гідравлічним підігрівом підлоги або системи управління HVAC і електроживленням.


Немає жодного товару даного виробника.