Параметри


Цей стильний, яскравий і вишуканий цифровий термостат був спеціально розроблений для систем електричного опалення і теплої підлоги на основі нагрівального кабелю Magnum, Devi, Fenix, Nexans для заливки стяжкою або нагрівального мату Magnum Mat, Devi Mat, Millimat, Ecoflor LDTS під плитку, який автоматично керує роботою нагрівальної системи, за встановленою температурою в встановлені тимчасові інтервали. Це дозволяє витрачати рівно стільки електроенергії, скільки необхідно для підтримки необхідної температури, уникаючи перегріву або переохолодження приміщення. MAGNUM X-treme Control поставляється включаючи зовнішній датчик підлоги, вбудований датчик повітря і дві різні рами чорного і білого кольору, які підходять для більшості видів комутаційного обладнання. MAGNUM X-treme Control простий і інтуїтивно зрозумілий в управлінні, використовуючи сенсорні кнопки під дисплеєм.

Функція "Хамелеон" (8 колірних режимів) легко адаптується до кольору вашого інтер'єру. Стильна заставка показує час, температуру і поточний режим, не торкаючись термостата. MAGNUM X-treme Control має функцію допомоги, яка з'являється через 10 секунд в меню з повним описом потрібної установки.

MAGNUM X-treme Control також має функцію дерев'яної підлоги, при якій температура обмежена до 28 ° C. Це робить MAGNUM X-treme Control ідеальним і безпечним рішенням для будь-якої електричної опалювальної системи.

Навіщо вибирати MAGNUM X-treme Control?
Повноколірний дисплей
Управління за допомогою сенсорних клавіш
Функція Хамелеон (8 колірних тем)
Заставка нічні години
Автоматичне меню запуску
Інтелектуальний і автоадаптівний
Функція повільного запуску
Функція дерев'яної підлоги (межа 28 ° C)
Вбудована функція допомоги
Резервна функція
Автоматичний літній і зимовий час
Багатопрограмна функція (2 періоду в день)
Програмування багатомовне
Включаючи датчики підлоги і повітря
Підходить для домотичних систем
Система багатокадрових адаптерів для: Gira, Jung, Elko, Merten, Busch Jager і ін.Коментарі

написати коментар

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
Захист від роботів