0
0

Параметри


У нас тепла підлога в кожній кімнаті.

Тепла підлога може обігріти все від маленької ванної кімнати до всього будинку. У “ЛОТЕРМ” є рішення для теплої підлоги у кожній кімнаті. Але є різні речі, які слід враховувати, в залежності від умов, основи та матеріалу підлоги.

Вихідна вимога.
Потужність, необхідна для різних приміщень, відрізняється. Як правило, плиткові та кам'яні підлоги вимагають системи підігріву підлоги з більш високою потужністю, ніж підігрів підлоги під дерев'яними та підлогами на основі ламінату. Ще одне правило полягає в тому, що для невеликих площ потрібна більша продуктивність на квадратний метр, ніж для великих площ. Ізоляція приміщення та кількість зовнішніх стін також мають значення. Потужність може бути збільшена або зменшена в залежності від того, наскільки близько прокладені один до одного нагрівальні кабелі. Якщо ви не впевнені у потрібній вам потужності, рекомендується вибрати високу потужність, тому що ви завжди можете зменшити її за допомогою термостату. Саме контроль термостата визначає, скільки електроенергії використовується, а не встановлена ​​потужність.

Тип внутрішньої підлоги та рекомендована потужність:

  • Плитка/натуральний камінь: 120-180 Вт/м2
  • Дерево/ламінат/лінолеум: 80-140 Вт/м2

Тепла підлога в передпокої.
Підлога в передпокої може піддаватися впливу мокрого або вологого взуття, взуття та верхнього одягу більше, ніж в інших приміщеннях та зонах. Підлога з підігрівом дає вам теплу підлогу, яка допомагає швидше висушити мокрі та вологі речі. Вибір покриття для підлоги з плитки або натурального каменю може бути вигідним, оскільки ці матеріали є хорошими провідниками, а це означає, що тепло від нагрівального кабелю швидко поширюється по всій підлозі.

Тепла підлога у ванній кімнаті.
Ванна кімната, мабуть, найпоширеніша кімната для встановлення теплої підлоги. Оскільки це вологе приміщення, слід пам'ятати про деякі важливі речі. У вологих приміщеннях під підлогою завжди має бути затверджений гідроізоляційний шар, незалежно від того, є у вас підлога з підігрівом чи ні. Тепла підлога завжди укладається під шар, що герметизує так, щоб він знаходився в сухій частині підлоги. Існують чіткі галузеві правила, яким необхідно слідувати під час роботи з вологими приміщеннями та герметизуючими шарами.

Тепла підлога під ламінат.

Використання розкішної дерев'яної підлоги стає все більш популярним. В результаті ринкового попиту була розроблена технічно досконала система для обігріву натурального дерева і ламінату. Систему обігріву на основі алюмінієвого мату можна розмістити безпосередньо під дерев'яною, паркетною або ламінатною підлогою. Нагрівальний мат завжди поміщається між ізоляційною підкладкою та паркетом або ламінатом у конструкції плаваючої підлоги. Фольгований мат встановлюється дуже близько до поверхні підлоги в поєднанні з ізоляцією чорнової підлоги, тому має швидкий час відгуку. Таким чином на вашому ламінаті з підігрівом можна буде проводити приємний час у колі близьких та друзів.

 Коментарі

написати коментар

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
Захист від роботів