0
0

Параметри


Що таке електрична тепла підлога?

Як насправді працює електрична тепла підлога? Коли це підходить та наскільки це безпечно? Тут ми перераховуємо деякі речі, які важливо мати на увазі при виборі системи теплої підлоги для конкретного будинку.

Ось як це працює.

Тепла підлога MAGNUM Heating заснована на електриці прямої дії нагрівальним кабелем, який зазвичай покриває всю вільну площу підлоги. На кабелі теплої підлоги наноситься тонкий шар стяжки, щоб отримати рівну поверхню, і на неї укладається покриття. У деяких випадках нагрівальний кабель заливають бетоном. Теплоізоляційна плита завжди укладається під нагрівальний кабель для енергоефективної системи. Температура регулюється по кімнаті термостатом на стіні.

Електрична тепла підлога – це повноцінна система опалення. У приміщеннях, де його встановлено, не потрібні додаткові джерела тепла. Електричні теплі підлоги особливо підходять для реконструкції та розширення. Це відносно швидка та дешева установка порівняно з багатьма іншими системами опалення, які потребують серйозного втручання.

Електрична або водяна тепла підлога?
Таким чином, система опалення підлоги МАГНУМ заснована на прямому електричному опаленні, але існує також водяне підлогове опалення. Поширене питання: яку систему вибрати: з електричними кабелями чи водопровідними? Це, звичайно, залежить від умов у вашому будинку та вимог до встановлення підлогового опалення. Майте це на увазі, коли вирішуєте, який з них підійде вам найкраще.

Низька будівельна висота.

Якщо потрібна невелика висота при будівництві, гарною альтернативою є електрична тепла підлога. У порівнянні з водяною теплою підлогою висота конструкції дуже мала, що часто є великою перевагою при ремонті. Наш кабель для теплої підлоги має монтажну висоту всього від 3 мм до 7 мм та алюмінієві мати під ламінат товщиною 2 мм.

Комфортні підлоги цілий рік.
Електрична тепла підлога - ідеальний вибір, якщо вам потрібна гнучка система опалення. Інші системи опалення влітку часто вимикаються. Це означає, наприклад, що підлога у ванних кімнатах та інших приміщеннях часто може бути холодною в літні місяці.

З електричною теплою підлогою ви можете вибирати, які підлоги будуть теплими та сухими цілий рік. Крім того, в таких приміщеннях, як ванні кімнати та холи, можна додати електричну теплу підлогу поверх водяної системи опалення підлоги. Тоді можна просто перейти на електричне опалення в літні місяці.

Надійність.

Після більш ніж 25-річного досвіду роботи на ринку кабелі MAGNUM Heating мають міцну конструкцію, яка робить їх дуже довговічними. У малоймовірному випадку відмови нагрівального кабелю є дуже добре обладнання для відстеження несправності. Його можна знайти над поверхнею підлоги, тому для ремонту необхідно піднімати, наприклад лише окремі плитки.

І єдине, що може статися із системою, яка виходить з ладу, це те, що вона перестає нагріватися. Немає ризику протікання води чи іншого пошкодження майна. І для нас важливо, щоб ви відчували себе у безпеці, вибираючи підлогу з підігрівом від MAGNUM Heating. Тому ми надаємо 20-річну гарантію із можливістю продовження до довічної.

Скільки коштує електрична тепла підлога?
Інвестиційні витрати на електричну теплу підлогу відносно низькі в порівнянні з водяними системами. Існує безліч різних видів водорозбавних систем, і експлуатаційні витрати між ними сильно різняться. Деякі системи мають низькі експлуатаційні витрати, але для їхньої окупності потрібно багато часу. Особливо це стосується невеликих приміщень, таких як ванні кімнати та холи.

Точна вартість установки електричної підлоги, очевидно, залежить від того, наскільки велика кімната, яку потужність ви хочете і які інші вимоги у вас є для встановлення теплої підлоги. Ви отримаєте найкращу відповідь на запитання, звернувшись до нас за телефоном 067 285-03-27. Робота монтажника також має бути включена до ціни.

Операційні витрати.

Електрична тепла підлога є ефективним джерелом опалення. Ефективність висока, а викиди вуглекислого газу низькі. Електрична тепла підлога встановлюється близько до поверхні, що робить систему швидкодіючою, оскільки повітря в приміщенні швидко нагрівається. Завдяки швидкій системі та хорошому контролю ви можете ефективніше використовувати зовнішні джерела тепла, такі як сонячне випромінювання та інше електричне обладнання в будинку.

Швидка система з оптимальним керуванням є енергоефективною системою. З розумним термостатом MAGNUM MRC Wi-Fi у вас є оптимально швидка система, яка використовується лише тоді, коли це дійсно потрібно з будь-якої точки світу. У поєднанні з екологічною угодою про електрику у вас є чисте джерело тепла з мінімальним впливом на довкілля.

Переваги теплої підлоги.
З електричною теплою підлогою ви отримуєте джерело тепла, яке ефективно розподіляє тепло. Найтепліше на рівні підлоги і на кілька градусів прохолодніше на рівні голови, як ми, люди, любимо.

Порівняно з радіаторами підлога з підігрівом непомітна, і ви можете абсолютно вільно меблювати приміщення, не турбуючись про те, що він загороджує джерело тепла. Крім того, покращується мікроклімат у приміщенні завдяки меншій кількості циркулюючих частинок пилу, що особливо важливо для людей, які страждають на алергію. Сухі підлоги також не є середовищем для життєдіяльності кліщів та інших алергенних організмів.

Підлоги з підігрівом швидко сохнуть, що є практичною перевагою для передпокоїв та ванних кімнат.

 Коментарі

написати коментар

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
Захист від роботів